Ta'Ruzar Farmhouse, Xagħra, Malta
Počitniška hiša v kraju Xagħra, Malta

Ta'Ruzar Farmhouse

Nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse se nahaja v mestu Xagħra in ponuja zasebni bazen, razgled na bazen ter balkon.

6,0Prijetno · 1 mnenjeXagħra, Malta
  • Do 10 oseb
  • 200 m²
  • Zunanji bazen
  • Brezplačno parkiranje
01 / 08
Ta'Ruzar Farmhouse, Xagħra, Malta – fotografija 3

Dobrodošli

Ta'Ruzar Farmhouse

Nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse se nahaja v mestu Xagħra in ponuja zasebni bazen, razgled na bazen ter balkon. Nastanitev ponuja zunanji bazen, teraso in razgled na mesto, na voljo pa je tudi brezplačen WiFi v celotni nastanitvi.

Počitniška hiška s klimatsko napravo obsega več spalnic (5), dnevno sobo, popolnoma opremljeno kuhinjo s hladilnikom in z aparatom za kavo ter več kopalnic (4) s prho. V nastanitvi imate na razpolago satelitsko TV z ravnim zaslonom in Blu-ray predvajalnik.

Nastanitev ponuja opremo za peko na žaru. V sklopu nastanitve lahko uživate v igranju biljarda, v okolici pa v snorkljanju.

Znamenitost Plaža Ramla je od nastanitve Ta'Ruzar Farmhouse oddaljena 2 km, znamenitost Cittadella pa je 4,2 km stran. Letališče Malta je 39 km stran od nastanitve.

  • Naj lokacija - Visoko ocenjena s strani nedavnih gostov (10,0)
  • BREZPLAČNO parkirišče
Prijava
Od 15:00 do 00:00
Odjava
Od 07:00 do 10:00

Vaš gostitelj: Alexis & Elodie

Nastanitev

Sobe in apartmaji

V nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse je na voljo 1 vrsta sobe.

Hiša s 5 spalnicami v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse

Hiša s 5 spalnicami

  • 1 zakonska postelja, 2 enojni postelji, 2 enojni postelji, 2 enojni postelji, 1 zakonska postelja, 1 raztegljiv kavč
  • Za 10 oseb
  • 200 m²
  • Skupna kopalnica

The private pool and fireplace are the standout features of this holiday home. Featuring a private entrance, this spacious holiday home also comprises 1 living room, 5 separate bedrooms and 4 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. The air-conditioned holiday home provides a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as pool views. The unit offers 9 beds.

  • Kuhinja
  • Pralni stroj
  • Stranišče
  • Kavč
  • Kamin
  • Kopel ali tuš
  • +35 več

Ponudba

Vse, kar potrebujete

Premišljena ponudba za udobno in brezskrbno bivanje.

  • Zunanji bazen
  • Brezplačen WiFi
  • Letališki prevoz
  • Brezplačno parkiranje
  • Družinske sobe
  • Sobe za nekadilce

Celotna ponudba

Parkirišče

Brezplačno javno parkirišče je na voljo v bližini (rezervacija ni mogoča).

  • Parkirišče na ulici

Internet

Brezžična povezava je na voljo v celotnem hotelu brezplačno.

Kuhinja

  • Jedilna miza
  • Aparat za kavo
  • Čistila
  • Toster
  • Štedilnik
  • Pečica
  • Kuhinjski pribor
  • Grelnik vode
  • Kuhinja
  • Pralni stroj
  • Pomivalni stroj
  • Mikrovalovna pečica
  • Hladilnik

Spalnica

  • Posteljnina
  • Garderoba ali omara

Kopalnica

  • Toaletni papir
  • Brisače
  • Dodatno stranišče
  • Kopel ali tuš
  • Lastna kopalnica
  • Stranišče
  • Skupna kopalnica
  • Prha

Dnevna soba

  • Jedilnica
  • Kavč
  • Kamin
  • Predel za sedenje

Medijska in tehnološka oprema

  • Blu-ray predvajalnik
  • TV z ravnim zaslonom
  • Satelitski programi
  • TV

Oprema v sobi

  • Vtičnica blizu postelje
  • Raztegljiv kavč
  • Sušilno stojalo za oblačila
  • Stojalo za oblačila
  • Mreža proti komarjem
  • Tla iz ploščic/marmorja
  • Zaseben vhod
  • Ventilator
  • Oprema za likanje
  • Likalnik

Dostopnost

  • Zgornja nadstropja dostopna samo po stopnicah

Na prostem

  • Zunanji jedilni prostor
  • Zunanje pohištvo
  • Terasa za sončenje
  • Žar
  • Zasebni bazen
  • Prostor za peko na žaru
  • Notranje dvorišče
  • Balkon
  • Terasa

Skupni predeli

  • Igralnica

Zunanji bazen

Brezplačno!

  • Odprto vse leto

Hrana in pijača

  • Aparat za čaj/kavo

Dejavnosti

  • Potapljanje z masko (snorkelling)(Na drugi lokaciji)
  • Potapljanje(Na drugi lokaciji)
  • Pikado
  • Biljard

Okolica in razgled

  • Pogled na mesto
  • Pogled na bazen
  • Pogled

Karakteristike stavbe

  • Dvojček

Prevoz

  • Najem vozil
  • Letališki prevoz

Drugo

  • Klimatizirano(Doplačilo)
  • Prepovedano kajenje v vseh prostorih
  • Ogrevanje
  • Družinske sobe
  • Sobe za nekadilce

Vaš oddih vas čaka

Počutite se kot doma

Sprostite se v udobju in odkrijte vse lepote, ki jih ponuja Xagħra.

Preverite razpoložljivost

Lokacija

Kako do nas

Naslov

Triq Ta Mannar Ta'Ruzar, XRA 2243 Xagħra, Malta

Prijava od 15:00 do 00:00

Odjava od 07:00 do 10:00

V bližini

Kaj je v bližini

  • Cittadella3,9 km
  • Gharb Folklore Museum6,9 km
  • San Raflu Lake7,7 km
  • Ghadira Nature Reserve14 km

Restavracije in kavarne

  • RestavracijaTal-Furnar690 m
  • RestavracijaXixi970 m
  • RestavracijaLatini1,1 km

Plaže v tem predelu

  • Plaža Ramla2,1 km
  • Plaža Marsalforn Beach3,2 km
  • Plaža San Blas3,5 km
  • Plaža Mgarr ix-Xini5,5 km
  • Plaža Ramla taz-Zewwieqa Beach6,3 km

Najbližja letališča

  • Letališče Malta39 km

Najkrajše ocenjene razdalje peš ali z avtomobilom. Dejanske razdalje se lahko razlikujejo.

Dobro je vedeti

Hišni red

Pravila in praktične informacije za vaše bivanje v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse.

Prijava

Od 15:00 do 00:00

Nastanitev morate vnaprej obvestiti o času prihoda.

Odjava

Od 07:00 do 10:00

Varščina za primer škode

Ob prihodu je zahtevan depozit za primer škode v višini € 250. To znaša približno 1.092 zł. Plačilo se opravi v gotovini. Vračilo bo izvedeno ob odjavi. Po pregledu nastanitve vam bo celotna varščina vrnjena v gotovini.

Otroci in ležišča

Pravila glede otrok

Otroci vseh starosti so dobrodošli.

Za otroke, stare 6 let in več, se bivanje v tej nastanitvi zaračuna enako kot za odrasle.

Pravila glede otroških posteljic in dodatnih ležišč

0 - 2 leti

Posteljica na zahtevo: Brezplačno

V tej nastanitvi dodatna ležišča niso na voljo.

Vse otroške postelje so odvisne od razpoložljivosti.

Brez starostnih omejitev

Za prijavo ni starostnih omejitev

Kajenje

Kajenje ni dovoljeno.

Zabave

Zabave/dogodki niso dovoljeni

Nočni mir

Gostje ne smejo kaliti nočnega miru med 23:00 in 06:00.

Hišni ljubljenčki

Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Jeziki, ki jih govori osebje

angleščina in francoščina

Pomembne opombe

  • Nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse vnaprej obvestite o predvidenem času prihoda. To lahko med rezervacijo vpišete v okence za posebne zahteve ali pa kontaktirate nastanitev. Kontaktni podatki so na voljo v potrditvi rezervacije.
  • V tej nastanitvi ne sprejemajo fantovščin, dekliščin ali podobnih zabav.
  • Nočni mir velja med 23:00 in 06:00.
  • Ob prihodu je zahtevan depozit za primer škode v višini € 250. Plačilo se opravi v gotovini. Vračilo bo izvedeno ob odjavi. Po pregledu nastanitve vam bo celotna varščina vrnjena v gotovini.

Pogosta vprašanja

Pogosto zastavljena vprašanja

Vse, kar bi morda želeli vedeti o bivanju v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse.

Kakšen zajtrk strežejo v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse?+

Podatki o zajtrku za nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse niso navedeni. Prosimo, preverite neposredno pri nastanitvi.

Katere vrste sob lahko rezerviram v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse?+

V nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse so na voljo naslednje vrste sob: Hiša s 5 spalnicami.

Koliko gostov lahko biva v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse?+

Največja vrsta sobe v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse sprejme do 10 gostov.

Kdaj sta prijava in odjava v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse?+

Prijava: Od 15:00 do 00:00. Odjava: Od 07:00 do 10:00.

Ali ima nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse parkirišče?+

Brezplačno javno parkirišče je na voljo v bližini (rezervacija ni mogoča).

Ali ima nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse Wi-Fi?+

Brezžična povezava je na voljo v celotnem hotelu brezplačno.

Ali so hišni ljubljenčki v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse dovoljeni?+

Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.

Koliko stane bivanje v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse?+

Cene v nastanitvi Ta'Ruzar Farmhouse so odvisne od datumov in izbrane sobe. Aktualne cene preverite v ponudbi zgoraj.

Ali ima nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse lastno restavracijo?+

Nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse nima navedene lastne restavracije. Možnosti za obedovanje v bližini boste morda našli v kraju Xagħra.

Kaj ponuja nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse?+

Nastanitev Ta'Ruzar Farmhouse ponuja: zunanji bazen, brezplačno parkiranje, parkirišče na ulici in terasa za sončenje.

Katere jezike govori osebje nastanitve Ta'Ruzar Farmhouse?+

Osebje nastanitve Ta'Ruzar Farmhouse govori: angleščina in francoščina.

Mnenja gostov

Kaj pravijo naši gostje

6,0

Na podlagi 1 mnenja gostov

Osebje
7,5 od 10
Storitve
10,0 od 10
Čistoča
5,0 od 10
Udobje
7,5 od 10
Razmerje cena / kvaliteta
7,5 od 10
Lokacija
10,0 od 10

Vaše potovanje se začne tukaj

Začnite svoje bivanje

Doživite čar nastanitve Ta'Ruzar Farmhouse. Zagotovite si najboljšo ceno in uživajte v nepozabnem bivanju.

Rezervirajte zdaj

Zagotovljena najboljša cena